X
 x 

Zobraziť katalóg produktov

Kategórie

Firma C.B. ONE, s.r.o.


Od roku 2021 sme získali štatút REGISTROVANÉHO SOCIÁLNÉHO PODNIKU.

Firma C.B. ONE, s. r. o.  začala svoju činnosť v roku 1995. Spočiatku sa zaoberala predajom a montážami rádiokomunikačnej techniky a to predovšetkým rádiostaníc pre občianske pásmo C.B., čo sa odrazilo aj v jej názve.

 

V roku 1995 sme rozšírili činnosť o dovoz a montáž offroad príslušenstva najvyššej kvality austrálskeho výrobcu ARB na zvýšenie priechodnosti a životnosti terénnych vozidiel. Spoločnosť C.B. ONE, s. r. o.  svojou polohou v strede Slovenska je dostupná pre zákazníkov z celej republiky. Za dobu svojej existencie firma špeciálne upravila množstvo vozidiel všetkých značiek. Medzi najčastejšie úpravy patrí montáž navijakov, uzávierok diferenciálu, zvýšených a záťažových podvozkových sád, pevnostných nárazníkov, mechanickej ochrany podvozku,  rádiostaníc a pod.

 

Opakovane vykonávame komplexné úpravy vozidiel pre lesníkov, poľovníkov, energetikov, významné stavebné firmy, silové a záchranné zložky, štátnu správu,  či úpravy vozidiel pre expedičné a športové účely. Plníme aj veľmi individuálne požiadavky klientov na profesionálnej úrovni. Používame len najkvalitnejšie komponenty od renomovaných výrobcov a okrem toho sa venujeme i vlastnému vývoju a výrobe. Výsledky našej činnosti  si môžete pozrieť priamo na našej webovej stránke ako aj u nás na našich predvádzacích vozidlách. Najobjektívnejším dôkazom našej odbornosti je výhradné zastúpenie renomovanej nej austrálskej spoločnosti ARB 4x4 Accessories pre Slovensko ako i americkej spoločnosti PREDATOR 4x4 accessories a iných TOP značiek.

 

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a partnerstvu priamo s výrobcami, Vám garantujeme najvýhodnejšie ceny na trhu pri maximálnej kvalite dodávaných produktov, napr. týchto značiek ARB, OLDMAN EMU, PREDATOR 4x4, KING ONE WINCH,SAFARI SNORKEL, ASFIR, AVM, WARN, CRT- France, SIRIO a mnoho iných. Naše skladové zásoby ako aj ich pravidelné dopĺňanie nám umožňujú rýchle plnenie vašich požiadaviek.

 

Naše obchodné aktivity dávno presahujú hranice Slovenska a úspešne sme sa etablovali cez miestnych obchodných partnerov do okolitých štátov.
 
staráme sa o Vás takmer 28 rokov

            

Pridajte sa aj Vy medzi našich spokojných zákazníkov,
ktorí u nás nakupujú značkový tovar s overenou kvalitou za bezkonkurenčne najvýhodnejšie ceny.

         
Hľadáme nové posily (kolegyne / kolegov) do nášho tímu na rôzne pracovné pozície. Ak ste usilovný a nebojíte sa nových výziev, radi Vás medzi nami privítame. 

V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať:
e-mail: praca@cbone.sk alebo na čísle 0903 804 173

cbone hladame posilu

×
360 prehliadka cbone SHOWROOM

Virtuálna prehliadka firmy C.B. ONE, s.r.o.

Kompletne zrenovovaný SHOWROOM plný tovaru, odborných rád a skúsených pracovníkov.

  •  sme priamy zástupca osvedčených výrobcov
  •  dlhoročná tradícia - 27 rokov na trhu
  •  garantujeme pôvod tovaru a aj jeho záručný a pozáručný servis
  •  odborná montáž a zaškolenie u nás kúpeného tovaru za najlepšie ceny
  •  zabezpečujeme povinný zápis do TP
 

KONTAKTUJTE NÁS VSTÚPTE DO NAŠEHO SHOWROOMU