X
 x 

Zobraziť katalóg produktov

Kategórie

ARB uzávierky diferenciálovUzávierka diferenciálu ARB 4x4 ACCESSORIES

ARB Air Locker - jediný spôsob, ako zaručiť jazdu na všetky štyri kolesá!
Aj na svetových súťažiach ULTRA4 RACING & KING HAMMERS jazdci ako je TOBY PRICE používajú ARB 4x4 uzávierky!
Plne otestované v najväčších extrémoch aké 4x4 terén ponúka.


    Video ktoré Vás presvedčí    
 

Viac informácií nájdete tu. https://ultra4racing.com/

arb airlocker img 4

100% Uzávierky ARB majú 5 ročnú záruku a samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis! Firma ARB s dlhoročnou tradíciou disponuje rýchlym doručeným a samozrejme najvyššou kvalitou na trhu.
Začiatky firmy ARB siahajú až do rokov 1975, to hovorí za obrovské skúsenosti s ktorými firma disponuje až do dnešného dňa.


Kópie ARB uzávierok? Čína kopíruje už asi všetky produkty na svetových trhoch. ARB produkty sa skopírovať nedajú!
Každý jeden výrobok ARB má svoje sériové číslo. Overenie je dôležité! Túto službu Vám vieme zabezpečiť na počkanie!

arb airlocker img 1

       

   5 ROKOV ZÁRUKA!   


ARB uzavierka diferencialuARB uzávierky diferenciálu Vám umožnia bojovať s najdrsnejším terénom. Je to svetová premiéra pre zlepšenie trakcie. ARB uzávierky Vás udržia v pohybe v každých podmienkach. 

ARB uzávierky diferenciálu zvýšia prejazdnosť vášho vozidla v tých najťažších podmienkach.

Garancia najlepších cien - Ceny od 500€


Prečítajte si o uzávierkách ARB ... TU ...
  

ARB uzávierky diferenciálu ARB uzávierky diferenciálu ARB uzávierky diferenciálu ARB uzávierky diferenciálu ARB uzávierky diferenciálu        

       

Hľadáte správnu ARB uzávierku diferenciálu pre Vaše vozidlo?

Potrebujete poradiť s výberom? Tak nás neváhajte kontaktovať - poradíme Vám. Máte niekoľko možností:

  • e-mailom: cbone@cbone.sk
  • na telefónnom čísle: 0903 804 173
  • alebo vyplňte nasledovnú tabuľku a obratom Vám pošleme cenovú ponuku.
ARB uzávierky diferenciálov - nezáväzný dopyt

Ak je vozidlo vybavené diferenciálmi bez možnosti 100% uzamykania - teda diferenciálmi bez 100% uzávierok, vozidlo i keď má pripojený predný náhon, v prípade jazdy v náročných podmienkach- sneh, ľad , blato a pod , pri strate trakcie- prešmyknutiu jedného kolesa, stráca ťah na tej náprave kde došlo k prešmyknutiu kolesa. To podstatne obmedzuje  prejazdnosť vozidla. Najhorší je prípad ak dôjde k prekríženiu vozidla, napríklad pri prechode jarku tak, že vozidlo ostane stáť na protiľahlých kolesách prednej a zadnej nápravy. Vtedy ak vozidlo nemá 100% uzávierku diferenciálu sa z tejto polohy vlastnou silou nedostane. Vozidlo sa teda nespráva ako 4x4- teda vozidlo s možnosťou trvalého pohonu všetkých kolies, ale ako vozidlo 4x2 s pohonom len dvoch kolies.
 


             

ARB uzávierky diferenciálu Vám umožnia bojovať s najdrsnejším terénom.  Je to svetová premiéra pre zlepšenie trakcie. ARB uzávierky Vás udržia v pohybe v každých podmienkach.

               

altPožiadavka:

Veľa ľudí verí, že 4WD a trakcia idú ruku v ruke...nemôžete mať jeden bez druhého.  Avšak normálny (alebo otvorený) diferenciál na Vašom vozidle je navrhnutý tak, aby dovolil každému kolesu nezávislé otáčanie, čiže odstraňuje upevnenie počas zatáčania. V ťažkom teréne sa toto stáva významnou príťažou, pretože sila z motora ide cestou najnižšieho odporu  a dopadne práve na kolesá s malou alebo žiadnou trakciou.

Moderné vozidlá so samosvorným diferenciálom ponúkajú určité zlepšenie, ale často zistíte, že zvýšené vnútorné trenie nie je „zvýšené“ dostatočne, aby udržalo posun vpred. Automatické uzamykateľné diferenciály majú tiež svoje nevýhody. Okrem toho, že bývajú hlučné pri odblokovaní,  môžu tiež narušiť cestné charakteristiky Vášho vozidla pri jazde na vozovke.
               

altRiešenie:

Vytvorené poskytnúť 100% trakciu na požiadanie bez obetovania výkonu pri jazde na diaľnici, ARB AirLockers používajú 12 voltový vzduchový kompresor navrhnutý tak, aby aktivoval (a deaktivoval) pevný a odolný uzamykací mechanizmus vo vnútri diferenciálu.  Takto Vám dodá trakciu akú potrebujete a keď ju potrebujete jediným stlačením vypínača a to všetko z pohodlia a bezpečia šoférovho sedadla.

Výhoda ARB AirLocker sa ukrýva v pneumaticky riadenom uzamykacom systéme vo vnútri diferenciálu. Pri aktivácii, AirLocker zabráni prevodom diferenciálu otáčanie a preto zabráni, aby sa osy hriadeľa otáčali nezávisle na sebe. S obidvomi kolesami viazanými priamo na rotáciu tanierového kolesa si vozidlo udržuje maximálnu trakciu po celý čas. Po odblokovaní funguje ako normálny „otvorený“ diferenciál.

Ako prídavok k jasným zlepšeniam možností vozidiel 4x4 pri off-roade, AirLocker ponúka výrazné environmentálne výhody. Truck vybavený AirLockerom je možné riadiť pomalšie a s väčšou kontrolou, čo značne znižuje pravdepodobnosť poškodenia vozidla a dopad na životné prostredie.
                

Sortiment a inštalácia:

AirLocker sú momentálne dostupné vo viac ako 100 konfiguráciách, tak aby vyhovovali širokej rade vozidiel 4x4 z celého sveta a môžu byť nainštalované na predné aj zadné nápravy. Inštaláciu by mal  vykonať  kvalifikovaný technik diferenciálov aj keď nie je potrebné žiadne špeciálne náradie ani zručnosti okrem tých, ktoré sú nutné pre inštaláciu štandardného diferenciálu. ARB tiež ponúka dva typy kompresorov vhodných pre riadenie AirLocker, jeden z nich je tiež možné použiť k nafukovaniu pneumatík a ďalšieho vybavenia.
 


arb airlocker img 7 

Príslušenstvo k uzávierkam:
Počet produktov: 18
×
360 prehliadka cbone SHOWROOM

Virtuálna prehliadka firmy C.B. ONE, s.r.o.

Kompletne zrenovovaný SHOWROOM plný tovaru, odborných rád a skúsených pracovníkov.

  •  sme priamy zástupca osvedčených výrobcov
  •  dlhoročná tradícia - 27 rokov na trhu
  •  garantujeme pôvod tovaru a aj jeho záručný a pozáručný servis
  •  odborná montáž a zaškolenie u nás kúpeného tovaru za najlepšie ceny
  •  zabezpečujeme povinný zápis do TP
 

KONTAKTUJTE NÁS VSTÚPTE DO NAŠEHO SHOWROOMU