X
 x 

Zobraziť katalóg produktov
 • kat-ELEKTRICKE-kryty-korby
 • d07ed4a1-9088-4b33-82d2-c2830ce574f0
 • c54a2ae4-1884-45a1-9650-0e87972c6af9
 • b17b6184-34a3-4708-9897-fb60203ac512
 • 09151482-fae1-4960-9244-7f21df84f98d
 • 433827f3-c910-439c-a9fc-74459572c37e
 • 02009d1c-4a32-40f3-8850-6b46631aac78_0
 • 958ba733-0a52-4101-a523-09f91c6967f4_0
 • 935a3ee0-eb51-4e7c-8c0e-640e7bf82d83
 • 460d4027-cc44-4cdf-a9c1-8a50c7144065_0
 • 79f8318e-8a3e-4f2d-ab93-ebd0b21b70ef
 • 75a77d9f-a6f8-4261-b1ab-8433df004d31_0
 • 72c7f491-d031-4143-bcd5-3547e473703b
 • 51e71ff9-93c9-4e62-b81a-a2ca2f4026b3

Roleta elektrická Roll+ Ford Ranger 2012-2019

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte
0903 804 173, cbone@cbone.sk


logo kryty tesseraMnožstvo prídavných funkcií ako napr. diaľkové ovládanie, ovládanie cez telefón... Ľahké a jednoduché manuálne ovládanie, otváranie-zatváranie


REVOLUČNÝ DIZAJN – AKÝKOĽVEK UPGRADE


Jednoduchý upgrade z verzie „BASIC“ na verziu „SPRING“ alebo „ELECTRIC“ jednoduchým pridaním jednej z našich súprav (s-Kit alebo e-Kit) podľa vašich preferencií vďaka našej špeciálne navrhnutej páke rýchleho uvoľnenia (QRL). Tým sa nám podarilo vytvoriť obrovské možnosti pre B2B zákazníkov, pretože môžu skladovať 3-krát viac zásob a B2C zákazníci môžu kedykoľvek ľahko upgradovať svoju základnú verziu bez použitia nástrojov alebo špeciálnych znalostí.

 • Jednoduché a pohodlné používanie
 • Inovujte zo základnej na verziu „SPRING“ jednoduchým pridaním našej súpravy s-Kit. Použite pružinový pohyb na rolovanie horného krytu a pracujte efektívnejšie.
 • Jednoduché a automatické použitie s motorom & AI Smart controlérom.
 • Inovujte zo základnej na verziu „ELECTRIC“ jednoduchým pridaním našej elektronickej súpravy.

Naša futuristická e-súprava obsahuje:


 • Špeciálne navrhnutá riadiaca doska AI s nasledujúcimi špecifikáciami:
✓ Nie je potrebná kalibrácia. Jediný motorový systém na globálnom trhu bez potreby kalibrácie na dĺžku karosérie každého vozidla, pretože to robí automaticky.
✓ Funkcia mäkkého otvárania/zatvárania: Špeciálne naprogramovaný systém, ktorý poskytuje funkciu mäkkého otvárania/zatvárania pre hladšie používanie.
✓ Upozornenia na údržbu: Prvý rolovací kryt na svetovom trhu, ktorý vás informuje o tom, že je potrebné vyčistiť odtok nádoby v prípade, že je vnútri upchatý odtok vody. Je to tiež jediný rolovací kryt, ktorý vypočítava čas rolovania pre proces otvárania/zatvárania a informuje vás, aby ste vyčistili a namazali časti bočných koľajníc pre hladšie rolovanie.
✓ Zariadenia mobilnej aplikácie.
✓ Rolovací kryt môžete kedykoľvek zastaviť a uzamknúť pomocou plynulého automatického uzamknutia.
✓ Funkcia prekážok so zabudovanými senzormi.
✓ Trojitý operačný systém (aplikácia pre mobilný telefón, ovládanie zadnej lamely jedným dotykom, diaľkové ovládanie na kľúčenku).
 • Elektromotor testovaný v najextrémnejších podmienkach.
 • Špeciálne navrhnutý diaľkový ovládač na kľúčenku.
Diaľkové ovládanie na kľúčenku
Špeciálne navrhnutý diaľkový ovládač na kľúče pre hlavné funkcie rolovacieho krytu (otvorenie/zatvorenie/pauza a svetlá) s filozofiou dizajnu a kvalitou príslušenstva Tessera4x4 (dodávané len s e-súpravou).
Aplikácia pre mobilný telefón
Jednoducho si stiahnite „Tessera4x4 App“ do svojho mobilného telefónu (kompatibilné s iOS/Android), aby ste mohli ovládať rolovací kryt a zažiť úplne nové prostredie zariadení (dostupné iba s e-Kit).
Jeden dotyk stačí
Jediný rolovací kryt na globálnom trhu s citlivými senzormi zabudovanými do našej zadnej lamely vám umožňuje ovládať (otvoriť/zatvoriť/pozastaviť)* s presnosťou a bezpečnosťou rolovaciu jednotku jednoduchým klepnutím (aktivuje sa iba s e-súpravou).

*(z bezpečnostných dôvodov tento spôsob funguje iba vtedy, keď ste s mobilným telefónom v blízkosti vozidla).

 popis ELEKTRICKE kryty korby 1  popis ELEKTRICKE kryty korby 2


Zažite úplne nové prostredie konfigurácií


ZÁKLADNÉ OVLÁDANIE:

✓ Funkcie OPEN/CLOSE/PAUSE.
✓ ZAP/VYP LED svetelné pásy(červené - logo a biele).
✓ ZAP/VYP núdzového extra poplašného systému.
✓ Upozornenia na prekážky.


KONFIGURÁCIE SVETIEL:

✓ Funkcia núdzového alarmu ZAP/VYP.
✓ Funkcia ZAP/VYP červenej svetelnej lišty ako dodatočné brzdové svetlo.
✓ Funkcia ZAP/VYP červenej svetelnej lišty ako dodatočného osvetlenia.
✓ Ovládanie jasu červeného LED svetelného pásu a loga. Upravte jas červenej svetelnej lišty pomocou brzdových svetiel a diaľkových svetiel vášho vozidla.
✓ Ovládanie jasu vnútorného bieleho LED svetelného pásu. Upravte jas vnútorného bieleho LED svetelného pásu podľa vašich potrieb .
✓ Ovládajte dobu trvania interného bieleho LED svetelného pásu.
✓ ZAPNUTIE/VYPNUTIE funkcie „One Touch“ zadnej lamely ako ovládacieho tlačidla.


KONFIGURÁCIE DOSTUPNOSTI:

✓ ZAP/VYP Siri (so skratkami).
✓ ZAP/VYP Bixby.
✓ ZAP/VYP Asistenta Google.
✓ ZAP/VYP Alexa.


BEZPEČNOSTNÉ KONFIGURÁCIE:

✓ ZAP/VYP FaceID.
✓ ON/OFF PIN kód.
✓ Bluetooth PIN.
✓ Verzia firmvéru.


KONFIGURÁCIE ÚDRŽBY:

✓ 3 informačné kruhy: ROLL časy otvorenia/zatvorenia, časy zapnutia/vypnutia bielej LED svetelnej lišty, doby zapnutia/vypnutia červenej LED svetelnej lišty.
✓ Vyskakovacie upozornenia na údržbu:
* Zablokovaná voda v oblasti nádoby.
* Vyčistite a namažte časti bočných koľajníc.
* Porucha elektromotora.
✓ Funkcia núdzového alarmu ZAP/VYP.


EXTRA:

✓ NAKUPUJTE ONLINE.
✓ AKCIOVÉ PONUKY.
✓ NÁVOD NA INŠTALÁCIU.
✓ VIDEÁ INŠTALÁCIE.
✓ elektronické BROŽÚRY.
✓ SPRÁVNA STAROSTLIVOSŤ A POUŽÍVANIE.
✓ KONTAKTUJTE NÁS.

Funkcia prekážky
Kryt Tessera Roll+ má schopnosť rozpoznávať prekážky (napr. náklad, batožinu a pod.) vďaka umiestneným fyzickým senzorom zabudovaným v zadnej lište a bez využitia prúdu motora. Dosiahnutie presnejšej a bezpečnejšej ochrany, dlhej životnosti motora a maximálneho výkonu proti akýmkoľvek poveternostným podmienkam (napr. ľad, sneh atď.) (aktivované iba s e-Kit).

Krásna a praktická červená LED svetelná lišta, ktorá môže byť použitá ako prídavné svetlo, brzdové svetlo a v prípade e-súprav ako výstraha pred prekážkou alebo dokonca ako núdzový alarm.
Biela LED vnútorná svetelná lišta
Pohyblivá biela LED svetelná lišta po celej dĺžke umiestnená vo vnútri rolovacej koncovej lišty, ktorá rozjasňuje a zvýrazňuje časti korby auta (bez ohľadu na náklad na korbe).
Špeciálne vyrobené časti bočných koľajníc (hrúbka 5 mm)
Špeciálne vyrobené bočnice (hrúbka: 5 mm), ktoré 100% kopírujú tvar a dizajn častí bočníc korby (na dĺžku a šírku). Výsledkom je lepšia izolácia od poveternostných podmienok a pevný a odolný postup inštalácie pre všetky typy ochranných rámov, pozdľžnych nosičov a nakladacích rámp pre pracovné použitie. Ponúka vám tiež flexibilitu pri kombinovaní s originálnym príslušenstvom (OEM), ako sú ochranné rámy.
Bočné lemy so zabudovanými T-drážkami pre jednoduchú a bezpečnú inštaláciu BEZ VŔTANIA dodatočného príslušenstva, ako sú: ochranné rámy, pozdľžne a priečne nosiče.
Inštalačná sada pre ochranné rámy bez vŕtania
Teraz je k dispozícii ako extra príslušenstvo naša špeciálne navrhnutá držiak ochranných rámov (RB-Kit) na inštaláciu ochranných rámov do našich vstavaných T-drážok bez potreby vŕtania.
Lamely odolné voči ostrým predmetom
Špeciálne navrhnuté širšie, pevnejšie lamely odolné voči ostrým predmetom pre 100% bezpečnosť nákladu.
Vnútorný uzamykací systém (ILS)
Špeciálne navrhnutý vnútorný uzamykací systém na zabránenie neoprávnenému prístupu. Stačí použiť popruh na automatické odomknutie Tessera Roll+. Lepšia ochrana a použitie pri nízkych teplotách.
Hliníkové uzamykacie zuby (ALT)
Jediný rolovací vrchný kryt s „AUTOMATICKÝMI HLINÍKOVÝMI“ uzamykacími zubami pre maximálnu bezpečnosť (bez plastov) nákladu.


ELEKTRICKÝ MOTOR A PRUŽINA (DDS)

Nachádza sa a je chránená vo vnútri hliníkového (pevného) centrálneho hriadeľa (Direct Drive System). Jediný rolovací kryt, ktorého motor nezaberá ŽIADNY PRIESTOR v batožinovom priestore (dostupné iba so súpravou s-Kit a e-Kit).

Odvodnenie bočných lemov
Špeciálne navrhnuté 2 veľké odtoky do častí bočných lemov.
2 hlavné odtoky v priestore bubna
Špeciálne navrhnuté 2 hlavné nadrozmerné drenážne systémy Φ20 s 2 prepadovými systémami v tele bubna, testované tak, aby vydržali v najextrémnejších poveternostných podmienkach (60 litrov/min.).
Jediný systém proti lístiu (ALS)
Jediný rolovací vrchný kryt na svetovom trhu so špeciálne vyrobeným systémom prekážok (systém proti lístiu), na ochranu odtokov vody z bubna pred lístím a drobným odpadom.
Náš POVRCH - náš ŠTÍT
Špeciálne navrhnuté lamely so zabudovaným silikónovým tesnením pre najlepšiu ochranu v daždivých dňoch.
Dokonalá ochrana
Poskytuje dokonalú ochranu pred akýmikoľvek poveternostnými podmienkami vďaka kombinácii utesnených bočných častí s našimi špeciálne navrhnutými lamelami.
Ľahký prístup k telu nádoby kedykoľvek
Špeciálne navrhnutý kryt nádoby umožňujúci ľahký prístup a ovládanie vašej Tessera Roll+.
Maximálna nosnosť
Inovatívny dizajn zadnej lamely v kombinácii s na trhu najmenšími rozmermi bubna (20 cm x 23 cm) ponúka výhodu maximalizácie ložnej kapacity na dĺžku aj výšku.
Vertikálny priestor
Tessera Roll+ pokračuje vo svojej tradícii (zo série Tessera4x4 Roll SOT-ROLL) a je nad korbou vášho auta, takže pod rolovacím krytom je vyšší priestor
Stali sme sa ešte rýchlejšími Jednoduchá a extrémne rýchla inštalácia bez vŕtania otvorov do karosérie (inštalácia s otvormi iba v prípadoch montáže extra príslušenstva (napr.: ochranné rámy, bočné zábradlia, nakladacia tyč) pre náročné použitie).


VAŇA KORBY? ŽIADEN PROBLÉM

Dá sa ľahko nainštalovať do vozidiel s alebo bez vane na korbu. V prípade s vňou korby je možné jednoducho inštalovať s typmi UNDER-rail alebo OVER-rail bez potreby rezania bočníc vane.
Naša ďalšia generácia práškového laku
Nová generácia super odolných práškových lakov s jemnou textúrou. Vďaka svojej vynikajúcej odolnosti voči poveternostným vplyvom (3 roky na Floride odolný voči poveternostným vplyvom) sa odporúča pre architektonické a iné náročné aplikácie, kde je dôležitý lesk, zachovanie farby a dlhodobá estetika.


NAJLEPŠIE ŠPECIFIKÁCIE:

✓ Výnimočná odolnosť proti oderu.
✓ Zvýšená chemická odolnosť.
✓ Nízka citlivosť na znečistenie.
✓ Vynikajúce pokrytie hrán, ktoré znižuje riziko korózie.
✓ Stabilná štruktúra pri rôznych hrúbkach filmu.
✓ Veľmi dobrá účinnosť prenosu a prienik do náročných oblastí.
✓ Vysoký výnos vďaka nízkej hustote.
✓ Všetky produkty PP 600 Ammos neobsahujú ťažké kovy a TGIC.
✓ PP 600 Ammos je schválený spoločnosťou QUALICOAT pre triedu 2 – kategóriu 1 (číslo schválenia: P-0780).
✓ Neokem uplatňuje certifikované systémy manažérstva kvality a environmentálneho manažérstva podľa: ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.
✓ PP 600 Ammos sa nanáša v hrúbke 60-100 mikrónov elektrostatickým striekaním alebo zariadením s trojitým nabíjaním, aby sa zabezpečilo úplné pokrytie a tým aj farebná homogenita.
✓ Vytvrdnutie prášku prebieha vo vhodnej konvekčnej peci 15 minút pri 190 °C.

Aerodynamika na zvýšenie spotreby paliva
Prispieva k aerodynamike a celkovému zážitku z jazdy najmä pri vysokých rýchlostiach a veterných dňoch. Ponúka tiež oveľa priaznivejšiu spotrebu paliva.
Ručne vyrábané doplnky od Tessera4x4
Jediný 100% ručne vyrobený hliníkový rolovací vrchný kryt (séria Tessera Roll+) na globálnom trhu, vyrobený z najlepších surovín a umeleckých/remeselných diel príslušenstva Tessera4x4 s 35-ročnými skúsenosťami v automobilovom priemysle.


Záruka

 • 3-ročná záruka na vady materiálu a spracovania.
 • 1-ročná záruka na hardvérové ​​diely (diaľkový ovládač, doska AI Smart, svetlá) od dátumu nákupu.

Spýtajte sa na produkt

Roleta elektrická Roll+ Ford Ranger 2012-2019

Množstvo prídavných funkcií ako napr. diaľkové ovládanie, ovládanie cez telefón...
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Spôsob platby:

Dobierka
Hotovosťou pri osobnom prevzatí
Homecredit - nákup na splátky
Paypal
Platba kartou
Platba prevodom na účet

Spôsob dopravy:

Slovenská pošta
Kuriér
Osobný odber

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty

×
360 prehliadka cbone SHOWROOM

Virtuálna prehliadka firmy C.B. ONE, s.r.o.

Kompletne zrenovovaný SHOWROOM plný tovaru, odborných rád a skúsených pracovníkov.

  •  sme priamy zástupca osvedčených výrobcov
  •  dlhoročná tradícia - 27 rokov na trhu
  •  garantujeme pôvod tovaru a aj jeho záručný a pozáručný servis
  •  odborná montáž a zaškolenie u nás kúpeného tovaru za najlepšie ceny
  •  zabezpečujeme povinný zápis do TP
 

KONTAKTUJTE NÁS VSTÚPTE DO NAŠEHO SHOWROOMU