offroad CBONE
0
Shopping cart
There are no products in your cart.
Košík
registrácia / prihlásenie
Prihlásenie
Prihlásenie
0 obľúbený tovar
Obľúbené

C.B. ONE, s.r.o. Prievidzská 57,
972 51 Handlová

+421 (0) 903 804 173

Majiteľ nového vozidla Toyota prišiel s požiadavkou na osadenie podvozku BP 51 najvyššej kvality a bezpečnosti na svetovom trhu austrálskeho výrobcu ARB, OLD MAN EMU, ktorý prešiel najvyššou kontrolou organizácie ANCAP! Na vozidle sa menili tlmiče – vinuté a listové pružiny. Po dokončení úprav sme na vozidle robili kompletnú 3D geometriu a následne test v praxi (terén, cesta). Podvozková sadá vám zabezpečí pohodlie a bezpečnosť ako aj v teréne tak aj na ceste! Kompletnou ochranou podvozkovej časti vozidla sú duralové kryty, ktoré zabezpečia ochranu aj v tom najdrsnejšom 4x4 teréne!

Finálna montáž bola montáž LED svetlometov na ochranný rám vozidla. NOVÁ RADA LED SVETLOMETOV PREDATOR LIGHT BAR LBT8CRA. Oproti iným typom LED svetlometov, vodotesnosť a prachu vzdornosť IP 68 je samozrejmosťou! Žiadne rušenie počúvania Vašich obľúbených rozhlasových staníc, či už FM, alebo AM!
Ďalšia výrazná zmena v prospech vyššej svietivosti je nová optika s podstatne väčšími parabolami. Tieto svetlomety zodpovedajú najvyššej kvalite a sú špičkou na trhu. Stálym vývojom čí už vzhľadovo alebo technicky spĺňajú najvyššie kritéria! Tieto kvalitné LED SVETLOMETY podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností. Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto svetlometov.

Tlmiče BP 51 od OLD MAN EMU

https://www.cbone.sk/sk/tlmice-bp-51-od-old-man-emu

Duralové kryty podvozku
https://www.cbone.sk/sk/duralove-kryty-podvozku

PREDATOR 4x4 LIGHT BAR LBT8CRA

https://www.cbone.sk/sk/led-svetlomety/led-bar-spot-dialkove-flood-rozptylne-svetlomety/predator-4x4-light-bar-lbt8cra


IMG_1675web
 
IMG_1678web
 
IMG_1680web
 
IMG_1681web
 
 
 
Powered by Phoca Gallery