cbone.sk
0
Shopping cart
There are no products in your cart.
Košík
registrácia / prihlásenie
Prihlásenie
Prihlásenie
0 obľúbený tovar
Obľúbené

C.B. ONE, s.r.o. Prievidzská 57,
972 51 Handlová

+421 (0) 903 804 173

Toyota Land Cruiser 150

Majiteľ vozidla Toyota prišiel s požiadavkou na výmenu sériového podvozku za značku ARB, OLD MAN EMU typ BP-51 - podvozok najvyššej kvality a bezpečnosti austrálskeho výrobcu, ktorý prešiel najvyššou kontrolou medzinárodnej organizácie ANCAP!

Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke www.cbone.sk

BP-51 tlmiče to je revolučná, patentovaná technológia vyvinutá pre maximalizáciu výkonu na spevnenej aj nespevnenej vozovke pre vaše 4x4 a SUV vozidlá. Vyvinuté a rozsiahlo testované v tých najťažších podmienkach v Austrálii, tieto tlmiče vybavené baypasom s veľkým otvorom a oddeleným zásobníkom spájajú značný komfort jazdy po meste s vynikajúcim tlmením a dajú Vám aj kontrolu nad vozidlom pri jazde v teréne.
Tlmiaci výkon je ľahko nastaviteľný v širokom rozsahu či už kompresie alebo spätného rázu, čo vedie k významným zmenám štýlu jazdy Vášho vozidla a umožňuje vlastné nastavenia, aby vyhovovalo okamžitým podmienkam a Vašim potrebám. Telo, nádrž a komponenty sú vyrobené z 6061 T6 hliníka, povrch je eloxovaný čo zabezpečuje výnimočný odvod tepla, odolnosť proti korózii a odolnosť proti mechanickému poškodeniu napríklad od odletujúcich kameňov. Je navrhnutý, vyvinutý a testovaný výhradne tímom ARB so špecialistami Old Man Emu.

Na vozidlo bola doplnená na ARB strešný nosič  špeciálna rada LED svetlometov značky BUSHRANGER LED LIGHT BAR | 32″. Tieto svetlomety sú momentálne špičkou na trhu. LED SVETLOMETY BUSHRANGER získali 1. miesto v porovnávacom teste nezávislej austrálskej spoločnosti 4x4 AUSTRALIA.

Ďalšia montáž bola montáž navijaku PREDATOR 4x4 WINCH PROFESIONAL 12000 FAN S 12V so syntetickým lanom do predného originálneho nárazníka prostredníctvom na mieru vyrobenej montážnej sady našej výroby.
Naše navijaky PREDATOR 4x4 WINCH sú špičkou vo svojej triede. Tieto kvalitné navijaky podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností.
Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto navijakov.
Navijak je chránený elektrickým odpojovačom WARN, ktorý je bezpečnostným prvkom zabezpečujúcim odpojenie navijaku od akumulátora vozidla v čase jeho nečinnosti.
Všetky naše navijaky sú schválené na používanie v cestnej premávke = zápis do technického preukazu.
Svetlá Bushranger® LED LIGHT BAR | 32″ LED svetlomety boli od základov vyvinuté tímom našich inžinierov, aby ponúkli skutočne jedinečný dizajn, ktorý privádza výkon, vzhľad a použiteľnosť na úplne novú úroveň. Odvážne, moderné estetické prevedenie obsahuje chladiace kanály, ktoré usmerňujú chladný vzduch priamo cez chladič, čím výrazne zvyšujú odvod tepla LED diód. Pokročilý systém regulácie teploty využíva vynikajúcu konštrukciu chladenia na zabezpečenie maximálnej prevádzky LED, monitorovaním a úpravou výstupu podľa okolitého prostredia.

Tieto svetlá sú také jasné, že sme do nich zabudovali funkciu regulácie jasu, ktorá umožňuje úplnú kontrolu intenzity svetla v podmienkach, v ktorých prílišne osvetlenie môže narúšať viditeľnosť. Jas je riadený naším priekopníckym, bez – vypínačovým elektroinštalačným systémom série VLI, ktorý je prvým svojho druhu a svojou ľahšou inštaláciou, väčšou používateľskou kontrolou a väčšou spoľahlivosťou jednoznačne vedie v porovnaní s tradičnými systémami.

Ako perličku si zákazník vybral kompresor ARB CKMA 12 12V na dofukovanie pneumatík kedykoľvek bude dofukovanie – sfukovanie potrebné. Kompresor sa montoval do motorovej časti vozidla.

Finálna montáž bola montáž krytov podvozkovej časti vozidla. Dokonalá ochrana podvozkových častí Vášho vozidla najvyššej kvality. Materiál dural. Kryty sú špeciálne navrhované na konkrétne modely áut čo zaisťuje ich bezproblémovú a jednoduchá montáž.
RIVAL vyrába širokú škálu krytov pre off-road vozidlá, úžitkové vozidlá a osobné autá.
Úlohou krytu je chrániť nižšie položené komponenty vozidla: palivová nádrž, motor, prídavná prevodovka a prevodovka.

Montáž:
LC 150
 
LC 150
 
LC 150
 
TOYOTA LC 150
 
TOYOTA LC 150
 
TOYOTA LC 150
 
TOYOTA LC 150
 
TOYOTA LC 150
 
TOYOTA LC 150
 
 
 
Powered by Phoca Gallery