offroad CBONE
0
Shopping cart
There are no products in your cart.
Košík
registrácia / prihlásenie
Prihlásenie
Prihlásenie
0 obľúbený tovar
Obľúbené

C.B. ONE, s.r.o. Prievidzská 57,
972 51 Handlová

+421 (0) 903 804 173

Toyota Land Cruiser 120 okres Námestovo


Majiteľ vozidla Toyota mal požiadavku na montáž navijaku PREDATOR 4x4 WINCH PROFESIONAL 12000 FAN S 12V so syntetickým lanom do predného originálneho nárazníka prostredníctvom na mieru vyrobenej montážnej sady našej výroby.
Naše navijaky PREDATOR 4x4 WINCH sú špičkou vo svojej triede. Tieto kvalitné navijaky podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností.
Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto navijakov.
Navijak je chránený elektrickým odpojovačom WARN, ktorý je bezpečnostným prvkom zabezpečujúcim odpojenie navijaku od akumulátora vozidla v čase jeho nečinnosti.

Ďalšia požiadavka bola  na výmenu sériového podvozku za značku ARB, OLD MAN EMU typ BP-51 - podvozok najvyššej kvality a bezpečnosti austrálskeho výrobcu, ktorý prešiel najvyššou kontrolou medzinárodnej organizácie ANCAP! Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke www.cbone.sk
BP-51 tlmiče to je revolučná, patentovaná technológia vyvinutá pre maximalizáciu výkonu na spevnenej aj nespevnenej vozovke pre vaše 4x4 a SUV vozidlá. Vyvinuté a rozsiahlo testované v tých najťažších podmienkach v Austrálii, tieto tlmiče vybavené baypasom s veľkým otvorom a oddeleným zásobníkom spájajú značný komfort jazdy po meste s vynikajúcim tlmením a dajú Vám aj kontrolu nad vozidlom pri jazde v teréne.
Tlmiaci výkon je ľahko nastaviteľný v širokom rozsahu či už kompresie alebo spätného rázu, čo vedie k významným zmenám štýlu jazdy Vášho vozidla a umožňuje vlastné nastavenia, aby vyhovovalo okamžitým podmienkam a Vašim potrebám. Telo, nádrž a komponenty sú vyrobené z 6061 T6 hliníka, povrch je eloxovaný čo zabezpečuje výnimočný odvod tepla, odolnosť proti korózii a odolnosť proti mechanickému poškodeniu napríklad od odletujúcich kameňov. Je navrhnutý, vyvinutý a testovaný výhradne tímom ARB so špecialistami Old Man Emu. Kompletnou ochranou podvozkovej časti vozidla sú oceľové kryty, ktoré zabezpečia ochranu aj v tom najdrsnejšom 4x4 teréne!  Ako perlička pre poľovníka sa montoval navijak CBONE WINCH Basic ATV 3500s so syntetickým lanom, 12Vdo vozidla miesto zadných sedačiek na vyrobený rám ,ktorý je pevne upevnený o karosériu vozidla.

Účelom ďalšej úpravy na vozidle Toyota bolo z pohonu 4x2* urobiť skutočný pohon 4x4, čo podstatne prispeje k zvýšeniu prechodnosti aj v tom najťažšom teréne! Za tým účelom boli pôvodné diferenciály vozidla nahradené 100% uzávierkami austrálskeho výrobcu ARB 4x4 Accessories, ktoré sú svetovou jednotkou vo svojej kategórii, o čom svedčí aj fakt, že ako výhradný dovozca ARB pre Slovenskú republiku na tieto uzávierky poskytujeme 5 ročnú záruku! Viac informácií nájdete na našej webovej stránke www.cbone.sk Uzávierky sú ovládané pomocou kompresora ARB. Na tomto vozidle bol osadený kompresor z rady ARB - COMPACT 12V.

Finálna montáž bola montáž LED svetlometov na originálny nárazník. NOVÁ RADA LED SVETLOMETOV PREDATOR WB8CRA. Oproti iným typom LED svetlometov, vodotesnosť a prachu vzdornosť IP 68 je samozrejmosťou! Žiadne rušenie počúvania Vašich obľúbených rozhlasových staníc, či už FM, alebo AM!
Ďalšia výrazná zmena v prospech vyššej svietivosti je nová optika s podstatne väčšími parabolami. Tieto svetlomety zodpovedajú najvyššej kvalite a sú špičkou na trhu. Stálym vývojom čí už vzhľadovo alebo technicky spĺňajú najvyššie kritéria! Tieto kvalitné LED SVETLOMETY podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností. Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto svetlometov. Ako pracovné svetlo na osvetlenie kufra a zadnú časť vozidla sa montovalo LED PREDATOR 4x4 WORK LBF 6S, ktoré je zapojené na samostatný vypínač a zákazníkovi zabezpečí svetlo v tej najväčšej tme.

* ak je vozidlo vybavené diferenciálmi bez možnosti 100% uzamykania - teda diferenciálmi bez 100% uzávierok, vozidlo i keď má pripojený predný náhon, v prípade jazdy v náročných podmienkach - sneh, ľad, blato a pod. , pri strate trakcie - prešmyknutiu jedného kolesa, stráca ťah na tej náprave kde došlo k prešmyknutiu kolesa. To podstatne obmedzuje prejazdnosť vozidla. Najhorší prípad nastane ak dôjde k prekríženiu vozidla, napríklad pri prechode jarku tak že vozidlo ostane stáť na protiľahlých kolesách prednej a zadnej nápravy. Vtedy ak vozidlo nemá 100% uzávierku diferenciálu sa z tejto polohy vlastnou silou nedostane. Vozidlo sa teda nespráva ako 4x4 - teda vozidlo s možnosťou trvalého pohonu všetkých kolies, ale ako vozidlo 4x2 s pohonom len dvoch kolies.

Montáž:
TOYOTA LC 120
 
TOYOTA LC 120
 
TOYOTA LC 120
 
TOYOTA LC 120
 
TOYOTA LC 120
 
TOYOTA LC 120
 
TOYOTA LC 120
 
 
 
Powered by Phoca Gallery