cbone.sk
0
Shopping cart
There are no products in your cart.
Košík
registrácia / prihlásenie
Prihlásenie
Prihlásenie
0 obľúbený tovar
Obľúbené

C.B. ONE, s.r.o. Prievidzská 57,
972 51 Handlová

+421 (0) 903 804 173

Toyota Hilux

Účelom úpravy bolo urobiť z vozidla, ktoré bolo v prevedení 4x2 * vozidlo so skutočným pohonom 4x4, čo podstatne prispeje k zvýšeniu prejazdnosti aj v tom najťažšom teréne! Za tým účelom boli pôvodné diferenciály vozidla nahradené 100% uzávierkami austrálskeho výrobcu ARB 4x4 Accessories, ktoré sú svetovou jednotkou vo svojej kategórii, o čom svedčí aj fakt, že ako výhradný dovozca ARB pre Slovenskú republiku na tieto uzávierky poskytujeme 5 ročnú záruku! Viac informácií nájdete na našej webovej stránke www.cbone.sk
Uzávierky sú ovládané pomocou kompresora ARB.

Na toto vozidlo bol osadený kompresor z rady ARB - CKMA12.
Kompresorom je možné okrem ovládania uzávierok použiť aj na dohusťovanie pneumatík! Ako príslušenstvo ku kompresoru je špeciálna teflónová ARB hadica odolná proti zahrievaniu a ohybná aj vo veľkých mrazoch. K hadici sú priložené i adaptéry na hustenie rôzneho príslušenstva. Dodaný bol aj ARB tlakomer na okamžitú kontrolu tlaku v pneumatikách.

Ďalšia  požiadavka bola na montáž navijaku PREDATOR 4x4 WINCH PROFESIONAL 12000 FAN S 12V so syntetickým lanom do predného originálneho nárazníka prostredníctvom na mieru vyrobenej montážnej sady našej výroby.
Naše navijaky PREDATOR 4x4 WINCH sú špičkou vo svojej triede. Tieto kvalitné navijaky podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností.
Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto navijakov.

Navijak je chránený elektrickým odpojovačom WARN, ktorý je bezpečnostným prvkom zabezpečujúcim odpojenie navijaku od akumulátora vozidla v čase jeho nečinnosti.
Všetky naše navijaky sú schválené na používanie v cestnej premávke = zápis do technického preukazu.

Ďalšou požiadavkou bola montáž - osadenie podvozku najvyššej kvality a bezpečnosti na svetovom trhu austrálskeho výrobcu ARB, OLD MAN EMU, ktorý prešiel najvyššou kontrolou organizácie ANCAP.
Na vozidle sa menili tlmiče a vinuté pružiny. Po dokončení úprav sme na vozidle robili kompletnú 3D geometriu a následne test v praxi (terén, cesta).
Podvozková sada Vám zabezpečí pohodlie a bezpečnosť ako aj v teréne tak aj na ceste! Viac informácií nájdete na našom webe www.cbone.sk.

Ďalšia montáž bola montáž krytov podvozkovej časti vozidla. Dokonalá ochrana podvozkových častí Vášho vozidla najvyššej kvality.
Materiál dural. Kryty sú špeciálne navrhované na konkrétne modely áut čo zaisťuje ich bezproblémovú a jednoduchú montáž.
Úlohou krytu je chrániť nižšie položené komponenty vozidla: palivová nádrž, motor, prídavná prevodovka a prevodovka.

Finálna požiadavka bola na montáž navijaku do korby na vyrobený rám ( je to predpripravené na rolovací kryt korby).

Navijak CBONE WINCH Basic ATV 3500 s so syntetickým lanom 12V. Naše navijaky CBONE A PREDATOR 4x4 sú špičkou vo svojej triede. Tieto kvalitné navijaky podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností.
Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto navijakov.
Navijaky sú chránený elektrickým odpojovačom WARN, ktorý je bezpečnostným prvkom zabezpečujúcim odpojenie navijaku od akumulátora vozidla v čase jeho nečinnosti.

* ak je vozidlo vybavené diferenciálmi bez možnosti 100% uzamykania - teda diferenciálmi bez 100% uzávierok, vozidlo i keď má pripojený predný náhon, v prípade jazdy v náročných podmienkach - sneh, ľad, blato a pod. , pri strate trakcie - prešmyknutiu jedného kolesa, stráca ťah na tej náprave kde došlo k prešmyknutiu kolesa. To podstatne obmedzuje prejazdnosť vozidla. Najhorší prípad nastane ak dôjde k prekríženiu vozidla, napríklad pri prechode jarku tak že vozidlo ostane stáť na protiľahlých kolesách prednej a zadnej nápravy. Vtedy ak vozidlo nemá 100% uzávierku diferenciálu sa z tejto polohy vlastnou silou nedostane. Vozidlo sa teda nespráva ako 4x4 - teda vozidlo s možnosťou trvalého pohonu všetkých kolies, ale ako vozidlo 4x2 s pohonom len dvoch kolies.

Montáž:
  • Navijak PREDATOR 4x4 WINCH PROFESIONAL 12000 FAN S 12V so syntetickým lanom - tu v predaji
  • Odpojovač navijaku WARN - elektricky ovládaný z interiéru vozidla  tu v predaji
  • OLD MAN EMU zvýšené a zosilnené podvozkové sady - tu v predaji
  • Duralové kryty podvozku - tu v predaji
  • Navijak CBONE WINCH Basic ATV 3500s so syntetickým lanom, 12V - tu v predaji
  • ARB uzávierka diferenciálu - tu v predaji
  • ARB kompresor CKMA12  12V - tu v predaji
Toyota HILUX
 
Toyota HILUX
 
Toyota HILUX
 
Toyota HILUX
 
Toyota HILUX
 
Toyota HILUX
 
Toyota HILUX
 
Toyota HILUX
 
Toyota HILUX
 
Toyota HILUX
 
 
 
Powered by Phoca Gallery