offroad CBONE
0
Shopping cart
There are no products in your cart.
Košík
registrácia / prihlásenie
Prihlásenie
Prihlásenie
0 obľúbený tovar
Obľúbené

C.B. ONE, s.r.o. Prievidzská 57,
972 51 Handlová

+421 (0) 903 804 173

Toyota FJ Cruiser okres Prešov


Zákazník vozidla Toyota prišiel s požiadavkou na namontovanie predného nárazníka značky ARB 4x4 Accessories.
Vynikajúca povesť ARB ochranných prostriedkov sa začala vytvárať pred viac než 30 rokmi, kedy ARB začali začalo vyrábať ochranné nárazníky pre Land Rover Series 1.
Dnes ARB sortiment zahŕňa niekoľko stoviek ochranného príslušenstva, umožňujúceho ponúknuť čelnú ochranu pre drvivú väčšinu 4x4 vozidiel z celého sveta. Avšak pevnostná ochrana to nie sú len predné nárazníky. ARB ponuka zahŕňa i pevnostnú ochranu prahov dverí, predných blatníkov a samozrejme i zadné pevnostné nárazníky. Všetky ARB pevnostné nárazníky sú navrhnuté tak, aby boli plne funkčné, zlepšili odolnosť Vášho vozidla, pri zachovaní maximálnej bezpečnosti.
Pevnostné nárazníky sú technicky najpokročilejší a inovatívny predný ochranný systém. Spája mnohé charakteristiky, spojené s odolnosťou, s tradičným dizajnom ochranného rámu ARB. Potvrdilo sa, že program CAR ASSESMENT pod názvom ANCAP (test bezpečnosti) rozšírilo svoj súhlas najvyššej kvality 5 hviezdičiek bezpečnosti! 

Ďalšou montážou bol predný navijak PREDATOR 4X4 WINCH, ktorý sa montoval do ARB nárazníkov vozidla originálnej pomocou montážnej sady. Naše navijaky PREDATOR 4X4 WINCH sú špičkou vo svojej triede. Tieto kvalitné navijaky podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností.
Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto navijakov.
Navijak je chránený elektrickým odpojovačom WARN, ktorý je bezpečnostným prvkom zabezpečujúcim odpojenie navijaku od akumulátora vozidla v čase jeho nečinnosti.

Na zlepšenie svietivosti vozidla sme namontovali LED svetlomety na pevnostný nárazník. NOVÁ RADA LED SVETLOMETOV PREDATOR WB9NCRA. Oproti iným typom LED svetlometov, vodotesnosť a prachu vzdornosť IP 68 je samozrejmosťou! Žiadne rušenie počúvania Vašich obľúbených rozhlasových staníc, či už FM, alebo AM! 
Ďalšia výrazná zmena v prospech vyššej svietivosti je nová optika s podstatne väčšími parabolami. Tieto svetlomety zodpovedajú najvyššej kvalite a sú špičkou na trhu. Stálym vývojom čí už vzhľadovo alebo technicky spĺňajú najvyššie kritéria! Tieto kvalitné LED SVETLOMETY podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností. Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto svetlometov.Ďalšia požiadavka bola výmenu sériového podvozku za značku ARB, OLD MAN EMU typ BP51 - podvozok najvyššej kvality a bezpečnosti austrálskeho výrobcu, ktorý prešiel najvyššou kontrolou medzinárodnej organizácie ANCAP! Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke www.cbone.sk

BP-51 tlmiče to je revolučná, patentovaná technológia vyvinutá pre maximalizáciu výkonu na spevnenej aj nespevnenej vozovke pre vaše 4x4 a SUV vozidlá. Vyvinuté a rozsiahlo testované v tých najťažších podmienkach v Austrálii, tieto tlmiče vybavené baypasom s veľkým otvorom a oddeleným zásobníkom spájajú značný komfort jazdy po meste s vynikajúcim tlmením a dajú Vám aj kontrolu nad vozidlom pri jazde v teréne.

Tlmiaci výkon je ľahko nastaviteľný v širokom rozsahu či už kompresie alebo spätného rázu, čo vedie k významným zmenám štýlu jazdy Vášho vozidla a umožňuje vlastné nastavenia, aby vyhovovalo okamžitým podmienkam a Vašim potrebám. Telo, nádrž a komponenty sú vyrobené z 6061 T6 hliníka, povrch je eloxovaný čo zabezpečuje výnimočný odvod tepla, odolnosť proti korózii a odolnosť proti mechanickému poškodeniu napríklad od odletujúcich kameňov. Je navrhnutý, vyvinutý a testovaný výhradne tímom ARB so špecialistami Old Man Emu.
 Kompletnou ochranou podvozkovej časti vozidla sú duralové kryty, ktoré zabezpečia ochranu aj v tom najdrsnejšom 4x4 teréne! 

Montáž:
Toyota FJ Cruiser
 
Toyota FJ Cruiser
 
Toyota FJ Cruiser
 
Toyota FJ Cruiser
 
Toyota FJ Cruiser
 
 
 
Powered by Phoca Gallery