cbone.sk
0
Shopping cart
There are no products in your cart.
Košík
registrácia / prihlásenie
Prihlásenie
Prihlásenie
0 obľúbený tovar
Obľúbené

C.B. ONE, s.r.o. Prievidzská 57,
972 51 Handlová

+421 (0) 903 804 173

Mitsubishi L200 okres Bratislava

Účelom úpravy na vozidle Mitsubishi bolo urobiť z vozidla, ktoré bolo v prevedení 4x2 * urobiť vozidlo so skutočným pohonom 4x4, čo podstatne prispeje k zvýšeniu prechodnosti aj v tom najťažšom teréne! Za tým účelom boli pôvodné diferenciály vozidla nahradené 100% uzávierkami austrálskeho výrobcu ARB 4x4 Accessories, ktoré sú svetovou jednotkou vo svojej kategórii, o čom svedčí aj fakt, že ako výhradný dovozca ARB pre Slovenskú republiku na tieto uzávierky poskytujeme 5 ročnú záruku! Viac informácií nájdete na našej webovej stránke www.cbone.sk

Uzávierky sú ovládané pomocou kompresora ARB. Na tomto vozidle bol osadený kompresor z rady ARB - CKMA12. Kompresorom je možné okrem ovládania uzávierok aj dohusťovanie pneumatík! Ako príslušenstvo ku kompresoru je špeciálna teflónová ARB hadica odolná proti zahrievaniu a ohybná aj vo veľkých mrazoch. K hadici sú priložené i adaptéry na hustenie rôzneho príslušenstva. Dodaný bol aj ARB tlakomer na okamžitú kontrolu tlaku v pneumatikách.

Ďalšia požiadavka bola montáž navijaku do predného nárazníku ARB pomocou montážnej sady ktorá je súčasťou. PREDATOR 4x4 WINCH PROFESIONAL 12000 FAN S 12V so syntetickým lanom.
Naše navijaky PREDATOR 4x4 WINCH sú špičkou vo svojej triede. Tieto kvalitné navijaky podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností.
Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto navijakov.

Navijak je chránený elektrickým odpojovačom WARN, ktorý je bezpečnostným prvkom zabezpečujúcim odpojenie navijaku od akumulátora vozidla v čase jeho nečinnosti.

Na vozidlo sme osadili podvozkovú sadu najvyššej kvality a bezpečnosti na svetovom trhu austrálskeho výrobcu ARB, OLD MAN EMU, ktorý prešiel najvyššou kontrolou organizácie ANCAP!
Na vozidle sa menili tlmiče a vinuté pružiny. Po dokončení úprav sme na vozidle robili kompletnú 3D geometriu a následne test v praxi (terén, cesta).
Podvozková sada Vám zabezpečí pohodlie a bezpečnosť ako aj v teréne tak aj na ceste! Viac informácií nájdete na našom webe www.cbone.sk Po dokončený podvozku bola montáž krytov podvozkovej časti vozidla. Dokonalá ochrana podvozkových častí Vášho vozidla najvyššej kvality. Materiál dural. Kryty sú špeciálne navrhované na konkrétne modely áut čo zaisťuje ich bezproblémovú a jednoduchá montáž.

Vonkajšou úpravou na vozidle bolo osadenie SAFARI šnorchla na zvýšenie sania motora aj v tých najmokrejších 4x4 podmienkach. SAFARI šnorchle sú navrhnuté na presný typ vozidla a ich spracovanie presvedčí každého. Certifikovaný šnorchel SAFARI je vyrobený s polyetylénového materiálu ktorý je odolný aj v tých najdrsnejších 4x4 podmienok , 100% tesnosť systému je vyvinutá na najvyššej úrovni. Každý jeden šnorchcel je vyrábaný na presný typ model vozidla. Je dodávaný spolu so šablónou na jednoduchú montáž pre každého.

Na strechu vozidla bola doplnené špeciálna rada LED svetlometov značky BUSHRANGER LED Bushranger LIGHT BAR | 32“, zadná časť 2x 5.5″. Tieto svetlomety sú momentálne špičkou na trhu.
Svetlá Bushranger® LED svetlomety boli od základov vyvinuté tímom našich inžinierov, aby ponúkli skutočne jedinečný dizajn, ktorý privádza výkon, vzhľad a použiteľnosť na úplne novú úroveň.
Odvážne, moderné estetické prevedenie obsahuje chladiace kanály, ktoré usmerňujú chladný vzduch priamo cez chladič, čím výrazne zvyšujú odvod tepla LED diód. Pokročilý systém regulácie teploty využíva vynikajúcu konštrukciu chladenia na zabezpečenie maximálnej prevádzky LED, monitorovaním a úpravou výstupu podľa okolitého prostredia.
Tieto svetlá sú také jasné, že sme do nich zabudovali funkciu regulácie jasu, ktorá umožňuje úplnú kontrolu intenzity svetla v podmienkach, v ktorých prílišne osvetlenie môže narúšať viditeľnosť. Jas je riadený naším priekopníckym, bez – vypínačovým elektroinštalačným systémom série VLI, ktorý je prvým svojho druhu a svojou ľahšou inštaláciou, väčšou používateľskou kontrolou a väčšou spoľahlivosťou jednoznačne vedie v porovnaní s tradičnými systémami.

Finálna montáž bola montáž krytov podvozkovej časti vozidla. Dokonalá ochrana podvozkových častí Vášho vozidla najvyššej kvality od značky ARB 4x4 ACCESSORIES. Materiál oceľ. Kryty sú špeciálne navrhované na konkrétne model vozidla čo zaisťuje ich bezproblémovú a jednoduchá montáž.

* ak je vozidlo vybavené diferenciálmi bez možnosti 100% uzamykania - teda diferenciálmi bez 100% uzávierok, vozidlo i keď má pripojený predný náhon, v prípade jazdy v náročných podmienkach - sneh, ľad, blato a pod. , pri strate trakcie - prešmyknutiu jedného kolesa, stráca ťah na tej náprave kde došlo k prešmyknutiu kolesa. To podstatne obmedzuje prejazdnosť vozidla. Najhorší prípad nastane ak dôjde k prekríženiu vozidla, napríklad pri prechode jarku tak že vozidlo ostane stáť na protiľahlých kolesách prednej a zadnej nápravy. Vtedy ak vozidlo nemá 100% uzávierku diferenciálu sa z tejto polohy vlastnou silou nedostane. Vozidlo sa teda nespráva ako 4x4 - teda vozidlo s možnosťou trvalého pohonu všetkých kolies, ale ako vozidlo 4x2 s pohonom len dvoch kolies.

Montáž:
  • OLD MAN EMU zvýšené a zosilnené podvozkové sady - tu v predaji
  • ARB oceľové kryty podvozku - tu v predaji
  • SAFARI šnorchle - zvýšené sanie motora - tu v predaji
  • Navijak PREDATOR 4x4 WINCH PROFESIONAL 12000 FAN S 12V so syntetickým lanom - tu v predaji
  • Odpojovač navijaku WARN - elektricky ovládaný z interiéru vozidla - tu v predaji
  • ARB uzávierky diferenciálov - tu v predaji
  • LED BUSHRANGER LIGHT BAR | 32″ - tu v predaji
  • LED BUSHRANGER LIGHT BAR | 5.5″ - tu v predaji
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
 
 
Powered by Phoca Gallery