offroad CBONE
0
Shopping cart
There are no products in your cart.
Košík
registrácia / prihlásenie
Prihlásenie
Prihlásenie
0 obľúbený tovar
Obľúbené

C.B. ONE, s.r.o. Prievidzská 57,
972 51 Handlová

+421 (0) 903 804 173

Mitsubishi L200 okres Žarnovica

Majiteľ vozidla Mitsubishi mal požiadavku na montáž navijaku CBONE WINCH Premium12000, 12V so syntetickým lanom do predného originálneho nárazníka prostredníctvom na mieru vyrobenej montážnej sady našej výroby. Naše navijaky CBONE 4x4 WINCH sú špičkou vo svojej triede. Tieto kvalitné navijaky podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností.
Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto navijakov.
Navijak je chránený ručným odpojovačom, ktorý je bezpečnostným prvkom zabezpečujúcim odpojenie navijaku od akumulátora vozidla v čase jeho nečinnosti.
Ďalšia požiadavka bola montáž navijaku na korbu vozidla na vyrobený rám, ktorý sa vyrábal na mieru. Montoval sa navijak CBONE WINCH Basic ATV 3500s so syntetickým lanom, 12V. Ako pracovné svetlo na osvetlenie korby vozidla sa montovali LED PREDATOR 4x4 WORK W9CRQ, ktoré sú zapojené poloautomatickým systémom a zákazníkovi zabezpečia svetlo v tej najväčšej tme. Ako perlička pre poľovníkov je nájazdová lyžina, ktorá uľahčí nakladanie na korbu vozidla. Je to produkt vyvinutý a vyrobený našou spoločnosťou C.B.ONE s.r.o. a dokonale preverený praxou.

Montáž:
  • Navijak CBONE WINCH Premium12000 12V so syntetickým lanom -  tu v predaji
  • Navijak CBONE WINCH Basic ATV 3500s so syntetickým lanom, 12V - tu v predaji
  • Odpojovač navijaku WARN - elektricky ovládaný z interiéru vozidla - tu v predaji
  • PREDATOR 4x4 WORK W9CRQ - tu v predaji
  • Výjazdová lyžina na korbu vozidla - obchod
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
MITSUBISHI - L200
 
 
 
Powered by Phoca Gallery