cbone.sk
0
Shopping cart
There are no products in your cart.
Košík
registrácia / prihlásenie
Prihlásenie
Prihlásenie
0 obľúbený tovar
Obľúbené

C.B. ONE, s.r.o. Prievidzská 57,
972 51 Handlová

+421 (0) 903 238 459

Mercedes-Benz Vito okres Banská Bystrica

Majiteľ vozidla Mercedes prišiel s požiadavkou na kompletnú kontrolu vozidla a montáž LED SVETLOMETU značky BUSHRANGER do prednej masky vozidla, ktorú sme zapojili poloautomatickým systém vyvinutým našou spoločnosťou. Bola doplnená špeciálna rada LED svetlometov značky BUSHRANGER LED Bushranger LIGHT BAR | 24.5″, na zlepšenie svietivosti vozidla. Tieto svetlomety sú momentálne špičkou na trhu.
Svetlá Bushranger® LED svetlomety boli od základov vyvinuté tímom našich inžinierov, aby ponúkli skutočne jedinečný dizajn, ktorý privádza výkon, vzhľad a použiteľnosť na úplne novú úroveň.

Odvážne, moderné estetické prevedenie obsahuje chladiace kanály, ktoré usmerňujú chladný vzduch priamo cez chladič, čím výrazne zvyšujú odvod tepla LED diód. Pokročilý systém regulácie teploty využíva vynikajúcu konštrukciu chladenia na zabezpečenie maximálnej prevádzky LED, monitorovaním a úpravou výstupu podľa okolitého prostredia.

Tieto svetlá sú také jasné, že sme do nich zabudovali funkciu regulácie jasu, ktorá umožňuje úplnú kontrolu intenzity svetla v podmienkach, v ktorých prílišne osvetlenie môže narúšať viditeľnosť. Jas je riadený naším priekopníckym, bez – vypínačovým elektroinštalačným systémom série VLI, ktorý je prvým svojho druhu a svojou ľahšou inštaláciou, väčšou používateľskou kontrolou a väčšou spoľahlivosťou jednoznačne vedie v porovnaní s tradičnými systémami.
Plne testované. CE - označené. Schválené a certifikované pre použitie na cestách v európskych krajinách. Svetlo je označené značkou E (E9 10R-05 / 01-16276-00) a je schválené pre použitie na európskych cestách ako štandardné svetlo s vysokým lúčom.

Montáž:

  • LED svetlomet BUSHRANGER LED LIGHT BAR | 24.5″ - tu v predaji
Mercedes-Benz Vito
 
Mercedes-Benz Vito
 
Mercedes-Benz Vito
 
Mercedes-Benz Vito
 
Mercedes-Benz Vito
 
 
 
Powered by Phoca Gallery