offroad CBONE
0
Shopping cart
There are no products in your cart.
Košík
registrácia / prihlásenie
Prihlásenie
Prihlásenie
0 obľúbený tovar
Obľúbené

C.B. ONE, s.r.o. Prievidzská 57,
972 51 Handlová

+421 (0) 903 804 173

LADA NIVA

Majiteľ vozidla LADA mal požiadavku na montáž navijaku PREDATOR 4x4 WINCH PROFESIONAL 12000 FAN S 12V so syntetickým lanom do predného originálneho nárazníku prostredníctvom na mieru vyrobenej montážnej sady našej výroby.
Naše navijaky PREDATOR 4x4 WINCH sú špičkou vo svojej triede. Tieto kvalitné navijaky podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností.
Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto navijakov.
Navijak je chránený elektrickým odpojovačom WARN, ktorý je bezpečnostným prvkom zabezpečujúcim odpojenie navijaku od akumulátora vozidla v čase jeho nečinnosti.

Ďalšou požiadavkou bolo osadenie podvozku najvyššej kvality a bezpečnosti na svetovom trhu austrálskeho výrobcu ARB, OLD MAN EMU, ktorý prešiel najvyššou kontrolou organizácie ANCAP! Na vozidle sa vinuté pružiny.

Po dokončení úprav sme na vozidle robili kompletnú 3D geometriu a následne test v praxi (terén, cesta). Podvozková sada vám zabezpečí pohodlie a bezpečnosť ako aj v teréne tak aj na ceste! Kompletnou ochranou podvozkovej časti vozidla sú duralové kryty podvozku, ktoré zabezpečia ochranu aj v tom najdrsnejšom 4x4 teréne! Viac informácií nájdete na našom webe www.cbone.sk . Na strechu vozidla sa montoval strešný nosič značky ARB ktorý je priamo vyrobený na vozidlo. Na strešný nosič sa montovali LED SVETLOMETY PREDATOR 4x4 LBF6S 5x, 3x kusy na prednú časť vozidla a 2 kusy na zadnú časť vozidla. Všetky tieto svetlá sú riadené poloautomatickým systémom, ktorý používame už dlhé roky.

Montáž:
  • Navijak PREDATOR 4x4 WINCH PROFESIONAL 12000 FAN S 12V so syntetickým lanom - tu v predaji
  • Odpojovač navijaku WARN -elektricky ovládaný z interiéru vozidla - tu v predaji
  • Duralové kryty podvozku - LADA NIVA - tu v predaji
  • OLD MAN EMU zvýšené a zosilnené podvozkové sady - tu v predaji
  • ARB strešný nosič a príslušenstvo - tu v predaji
  • 5x LED PREDATOR 4x4 LBF6S - tu v predaji
LADA Niva
 
LADA Niva
 
LADA Niva
 
LADA Niva
 
LADA Niva
 
LADA Niva
 
LADA Niva
 
LADA Niva
 
LADA Niva
 
 
 
Powered by Phoca Gallery