X
 x 

Zobraziť katalóg produktov

Kategórie

ARB vyprosťovacie lyžiny TRED PRO

TRED Pro™  Recovery Board (Protišmyková podložka) v nových farebných variantoch a v novom balení

Vyvinuté a vyrobené v Austrálii iba z materiálov najvyššej kvality, sú TRED Pro navrhnuté tak, aby zvládli intenzívne krútiace momenty, ohyb, váhu a náraz. Vďaka intenzívnemu prieskumu všetkých jednotlivých detailov v procese navrhovania je TRED tou najlepšou voľbou pre Vaše auto v prípade zapadnutia. Vďaka funkcii lopaty, extrémnym šesťhranným úchopom, intenzívnym výstupkom kopírujúcim dezén väčšiny pneumatík a vysokou odolnosťou proti opotrebeniu Vám TRED Pro umožní bezstarostný zážitok z jazdy, bez toho, aby vám zapadnutie narušilo Vašu cestu.


Špeciálne navrhnutý pre prípady, keď zapadnete a ocitnete sa bez pomoci - TRED Pro je dokonalým pomocným zariadením ktoré Vás zbaví problémov, keď dôjde k strate trakcie aj v tých najťažších podmienkach či už je to v piesku, blate alebo snehu.

Vďaka jedinečnej kompozitnej konštrukcii EXOTRED sú TRED Pro lyžiny mimoriadne trvácne, odolné proti opotrebeniu s vysokou úrovňou flexibility. Zaisťuju maximálnu trakciu udržiavaním vysokej úrovne tlaku na pneumatiku zatiaľ čo zvládajú ohyb pod hmotnosťou vozidla na nestabilnom teréne.

Počet produktov: 7
×
360 prehliadka cbone SHOWROOM

Virtuálna prehliadka firmy C.B. ONE, s.r.o.

Kompletne zrenovovaný SHOWROOM plný tovaru, odborných rád a skúsených pracovníkov.

  •  sme priamy zástupca osvedčených výrobcov
  •  dlhoročná tradícia - 27 rokov na trhu
  •  garantujeme pôvod tovaru a aj jeho záručný a pozáručný servis
  •  odborná montáž a zaškolenie u nás kúpeného tovaru za najlepšie ceny
  •  zabezpečujeme povinný zápis do TP
 

KONTAKTUJTE NÁS VSTÚPTE DO NAŠEHO SHOWROOMU