Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Súhlasím s používaním cookies. súhlasím
Naša offroadová flotila
        


NOVINKA OD ARB 4x4 Accessories

ARB Digitálny tlakomer pneumatík 601
 

ARB Digitálny tlakomer pneumatík 601


S ARB digitálnym tlakomerom pneumatík môžete rýchlo a ľahko skontrolovať a upraviť tlak v pneumatikách vďaka ľahko čitateľnému digitálnemu displeju s modrým podsvietením a veľkému tlačidlu na hustenie a vypúšťanie vzduchu.


Úplný prehľad noviniekMercedes-Benz Sprinter CBONE špeciál 4x4 MIL

Firma C.B.ONE s.r.o. ako jediná na Slovensku sa môže pochváliť a predstaviť sa Vám so svojou špecialitou, ktorou je upravený Mercedes Sprinter 4x4! Auto je kompletne upravené offroadovými doplnkami známych značiek ako je ARB 4X4 Accessories, Warn, Rigid, Predator4x4...

Ako môžete vidieť vo videu auto je pripravené na prekážky do extrémneho terénu. Auto je vybavené posteľou pre dve osoby, sprchou - wc, a malou kuchynkou ktorá je vybavená sporákom značky WEBASTO. Je to karavan ktorý Vás dopraví na miesta kde sa bežne karavan nedostane a poskytne Vám krásny - kľudný pohľad na prírodu!

galeria sprinter

 AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2016

13.-16.10. 2016

Vystavovateľ: N-motor, s. r. o., Nitra, Úprava: C.B.ONE s.r.o.

Aj tento rok sa môžeme pochváliť na Autosalóne v Nitre! FORD RANGER 2016 kompletná úprava. Auto bolo upravene na objednávku pre zákazníka!

AUTOSHOW - Galéria ...KLIK TU...

 

AUTOSALON 2016 AUTOSALON 2016 AUTOSALON 2016
AUTOSALON 2016 AUTOSALON 2016 AUTOSALON 2016

 


 

EXTREME OFF ROAD festival ČAVOJ 2016

uvod-foto-rum-2016

 


 

Aj záchranári z Gelnice používajú špičkový stan od značky ARB.

Poslali nám fotografie z Rumunskej expedície!

ARB stan ARB stan

Viac o stanoch ARB nájdete ...TU... a video nájdete ...TU...


 

EXPEDÍCIA RUMUNSKO 2016

Ako každý rok aj tento rok sa nadšenci off-roadu ako aj sám majiteľ spoločnosti C.B.ONE, s.r.o. pán Balušík stretli a dohodli na „expedícii v RUMUNSKU“. Expedícia začala v Handlovej, kde postupne pribúdali účastníci z okresu Prievidza, Dunajská Streda a z Bratislavy. Zúčastnené vozidlá boli upravené a pripravené na extrém a na nečakané prekvapenia Rumunských hôr! Začalo sa v mestečku ORASTIE kde sme objavili veľa krásnych scenérii a zažili so skvelou partiou nezabudnuteľné dni...

Všetky naše cesty sme zdolávali vo výške od 1600 m.n.m a miestami až do 2200 m.n.m. Ako sa hovorí, pri off-roade zažijete len to nedostupné a najkrajšie čo príroda má! Fotografie vám ukážu a naladia Vás na atmosféru ktorú sme zažili... Cestou spať sme si spravili výlet cez Transalpinu k „Železným vrátam“ na Dunaji. Srbsko-Rumunské hranice predelené Dunajom človek jednoducho musí zažiť! Fotografie nájdete TU! A môžete sa tešiť na video ktoré čoskoro zverejníme na našom webe!

Zúčastnené autá:

  • Toyota FJ CRUISER limited edition
  • Toyota Land Cruiser 120
  • Toyota Land Cruiser 73
  • Nissan Patrol Y61 s motorom Toyota 4.2
  • Nissan Patrol Y61 s motorom Toyota 4.2

 

uvod-foto-rum-2016


 

KIPPER-MAN-SHOW-2016-foto2

Zúčastnili sme sa na akcii MAN KIPPER SHOW 2016 viac fotografií nájdete tu KLIK


 

 

Vážení zákazníci, chceli by sme Vás pozvať do našej vynovenej prevádzky, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou a prístavbou nových moderne vybavených kancelárii.


Podstatne sa zväčšila predajňa, ktorá disponuje širokým výberom a ukážkou offroad príslušenstva svetových značiek a vysielačiek. Súčasťou je aj profesionálne vybavená montážna dielňa kde poskytneme komplexné služby pre vášho 4x4 miláčika. Účelom bolo zlepšiť naše služby a Váš komfort, chceme aby sa ste sa cítili a odchádzali so spokojnou dušou a splnením snom.

Prinášame Vám menšiu ukážku formou fotografií, ktoré budeme postupne dopĺňať a zároveň sa tešíme na Vašu návštevu!

Naša predajňa

 

Naša predajňa Naša predajňa

 

Naša predajňa

 

Naša predajňa Naša predajňa

 

ARB uzávierky diferenciálu


Všetko pre poľovníkov


Výročná jazda firmy C.B.ONE, s.r.o. - ĎAKUJEME

        
K príležitosti 20. výročia založenia firmy C.B. ONE, s.r.o. v Handlovej jej majiteľ (bývalý rušňovodič) zorganizoval veľkolepú jazdu, po našich prekrásnych slovenských železničných tratiach cez najkrajšie trasy Slovenska od Handlovej až po Slovenský Raj - Dedinky - Mlynky. Vďačí tomu aj svojim bývalým kolegom z PAROSTROJNÉHO SPOLKU Prievidza. Na vlakovú stanicu v Handlovej zvučne a mohutne prišla prekrásna starobylá vlaková súprava s jedálenskym vozňom, v čele s „Bardotkou“, ktorá bola vyzdobená logami C.B.ONE, s.r.o. Na cestujúcich čakal príjemný kolektív reštaurácie PEOPLE Handlová s exotickou all inclusiv ponukou jedál a nápojov. Milým privítaním pre všetkých boli temperamentné a umelecké tóny od talentovaných rómskych muzikantov. Celá "posádka" bola každým i sebemenším semienkom pre rast firmy C.B. ONE, s.r.o., ktorá úspešne napreduje už celých 20 rokov ako na Slovensku tak i mimo neho. Od samého počiatku tejto dvojdňovej akcie pretrvávala úžasná nálada kolegov spojená doslova s úchvatnými prehliadkami našej krásnej rodnej prírody, ktorú si mohli vychutnať aj z pohľadu rušňovodiča. Táto celá akcia bola symbolom sily, kolegiality a súdržnosti celej firmy.

                 

O zvečnenie nezabudnuteľných okamihov celej akcie sa staral profesionál Peter Jaško, ktorý ako uvidíte v tomto videu, bol miestami rýchlejší ako vlak.

 

fotogaleria

fotogaleria

C.B.ONE s.r.o. OFFROAD geocaching

Reklamný prúžok

Offroad a vysielačky | C.B. ONE, s.r.o. - Váš špecialista na terénne autá

Profil spoločnosti C.B. ONE, s.r.o.     

Firma C.B.ONE, s. r. o.   začala svoju činnosť v roku 1991. Spočiatku sa zaoberala predajom a montážami rádiokomunikačnej techniky a to predovšetkým rádiostaníc pre občianske pásmo C.B., čo sa odrazilo aj v jej názve.

V roku 1993 sme rozšírili činnosť o dovoz a montáž offroadpríslušenstva najvyššej kvality austrálskeho výrobcu  ARB na zvýšenie priechodnosti a životnosti terénnych vozidiel. Spoločnosť C.B. ONE, s. r. o.  svojou polohou v strede Slovenska je dostupná pre zákazníkov z celej republiky. Za dobu svojej existencie firma špeciálne upravila množstvo vozidiel všetkých značiek. Medzi najčastejšie úpravy patrí montáž navijakov, uzávierok diferenciálu, zvýšených a záťažových podvozkových sád, pevnostných nárazníkov, mechanickej ochrany podvozku ,  rádiostaníc a pod.

Opakovane vykonávame komplexné úpravy vozidiel pre lesníkov, poľovníkov, energetikov, významné stavebné firmy, silové a záchranné zložky, štátnu správu,  či úpravy vozidiel pre expedičné a športové účely. Plníme aj veľmi individuálne požiadavky klientov na profesionálnej úrovni. Používame len najkvalitnejšie komponenty od renomovaných výrobcov a okrem toho sa venujeme i vlastnému vývoju a výrobe. Výsledky našej činnosti  si môžete pozrieť priamo na našej webovej stránke ako aj u nás na našich predvádzacích vozidlách. Najobjektívnejším dôkazom našej odbornosti je výhradné zastúpenie renomovanej nej austrálskej spoločnosti ARB 4x4 Accessories pre Slovensko ako i americkej spoločnosti PREDATOR 4x4 accessories a iných TOP značiek.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a partnerstvu priamo s výrobcami, Vám garantujeme najvýhodnejšie ceny na trhu pri maximálnej kvalite dodávaných produktov, napr. týchto značiek ARB, OLDMAN EMU, PREDATOR 4x4, KING ONE WINCH,SAFARI SNORKEL, ASFIR, AVM, WARN, CRT- France, INTEK, SIRIO a mnoho iných. Naše skladové zásoby ako aj ich pravidelné dopĺňanie nám umožňujú rýchle plnenie vašich požiadaviek.

Naše obchodné aktivity dávno presahujú hranice Slovenska a úspešne sme sa etablovali cez miestnych obchodných partnerov do okolitých štátov.

20 rokov tradícia 2016           
Pridajte sa aj Vy medzi našich spokojných zákazníkov,
ktorí u nás nakupujú značkový tovar s overenou kvalitou za bezkonkurenčne najvýhodnejšie ceny.

 
 

Upravíme Váš nový FIAT FULLBACK podľa Vašich predstáv!

20
Marec
2017

FIAT FULLBACK


FIAT FULLBACK

Upravíme Váš nový FIAT FULLBACK podľa Vašich predstáv!

Všetky informácie nájdete na www.cbone.sk alebo na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , +421 903 804 173

 

ARB Dobíjateľné (Nabíjateľné) Adventure Svetlo 600

16
Marec
2017

ARB Dobíjateľné (Nabíjateľné) Adventure Svetlo 600


ARB Dobíjateľné (Nabíjateľné) Adventure Svetlo 600


Nezáleží na tom, kde budete prežívať ďalšie dobrodružstvo, ale dôležitým kúskom Vašej výbavy bude otočné (viacúčelové) svetlo na kempovanie. 

ARB Adventure Svetlo 600, skonštruované s dvojitým spôsobom uchopenia - pomocou magnetu alebo držiaka, je možné jednoducho pripevniť na vozidlo počas údržby a opravy, alebo ho zavesiť na plátenú strechu alebo strom a osvetliť celé územie stanovania v čase večere.

 

Stránka 1 z 75

Reklamný prúžok

Kto je Online

Máme online 29 hostí 
button-kontakty-cb