Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Súhlasím s používaním cookies. súhlasím

Autochladničky s mrazničkou od ARB - TIR, offroad, kemping, cestovanie na dovolenky - žiadny problém
            

MAN KIPPER SHOW 2016.jpg
          


 

Vážení zákazníci, chceli by sme Vás pozvať do našej vynovenej prevádzky, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou a prístavbou nových moderne vybavených kancelárii.

                        
Podstatne sa zväčšila predajňa, ktorá disponuje širokým výberom a ukážkou offroad príslušenstva svetových značiek a vysielačiek. Súčasťou je aj profesionálne vybavená montážna dielňa kde poskytneme komplexné služby pre vášho 4x4 miláčika. Účelom bolo zlepšiť naše služby a Váš komfort, chceme aby sa ste sa cítili a odchádzali so spokojnou dušou a splnením snom.     
                     

Prinášame Vám menšiu ukážku formou fotografií, ktoré budeme postupne dopĺňať a zároveň sa tešíme na Vašu návštevu!
                    

Naša predajňa

 

Naša predajňa Naša predajňa

 

Naša predajňa

 

Naša predajňa Naša predajňa

Old Man Emu - špeciálna záťažová a zvýšená podvozková sada pre Ford od r. 2015
               
Rozširovacie podložky Predator 4x4
 
ARB uzávierky diferenciálu


Všetko pre poľovníkov


Výročná jazda firmy C.B.ONE, s.r.o. - ĎAKUJEME

        
K príležitosti 20. výročia založenia firmy C.B. ONE, s.r.o. v Handlovej jej majiteľ (bývalý rušňovodič) zorganizoval veľkolepú jazdu, po našich prekrásnych slovenských železničných tratiach cez najkrajšie trasy Slovenska od Handlovej až po Slovenský Raj - Dedinky - Mlynky. Vďačí tomu aj svojim bývalým kolegom z PAROSTROJNÉHO SPOLKU Prievidza. Na vlakovú stanicu v Handlovej zvučne a mohutne prišla prekrásna starobylá vlaková súprava s jedálenskym vozňom, v čele s „Bardotkou“, ktorá bola vyzdobená logami C.B.ONE, s.r.o. Na cestujúcich čakal príjemný kolektív reštaurácie PEOPLE Handlová s exotickou all inclusiv ponukou jedál a nápojov. Milým privítaním pre všetkých boli temperamentné a umelecké tóny od talentovaných rómskych muzikantov. Celá "posádka" bola každým i sebemenším semienkom pre rast firmy C.B. ONE, s.r.o., ktorá úspešne napreduje už celých 20 rokov ako na Slovensku tak i mimo neho. Od samého počiatku tejto dvojdňovej akcie pretrvávala úžasná nálada kolegov spojená doslova s úchvatnými prehliadkami našej krásnej rodnej prírody, ktorú si mohli vychutnať aj z pohľadu rušňovodiča. Táto celá akcia bola symbolom sily, kolegiality a súdržnosti celej firmy.

                 

O zvečnenie nezabudnuteľných okamihov celej akcie sa staral profesionál Peter Jaško, ktorý ako uvidíte v tomto videu, bol miestami rýchlejší ako vlak.

 

fotogaleria

fotogaleria

C.B.ONE s.r.o. OFFROAD geocaching

Reklamný prúžok

Offroad a vysielačky | C.B. ONE, s.r.o. - Váš špecialista na terénne autá

Vitajte na stránke našej spoločnosti C.B. ONE, s.r.o.

Dlhé roky plníme aj tie najnáročnejšie túžby a sny milovníkov off – roadu a profesionálov nielen na Slovensku. Už 20 rokov sme špecializovaná firma zameraná najmä na distribúciu a predaj offroad príslušenstva, špeciálne offroad úpravy. Ešte 5 rokov pred tým sme ako prvá firma na Slovensku začali predávať vysielačky a k nim príslušenstvo. V súčasnosti ponúkame profesionálne odborné poradenstvo. Samozrejmosťou je naše vlastné servisné zázemie ako i vývojové oddelenie.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a partnerstvu priamo s výrobcami, Vám dokážeme garantovať skutočne najvýhodnejšie ceny na trhu pri maximálnej kvalite.
       

Ponúkame len kvalitný a spoľahlivý tovar od overených svetových výrobcov s dlhoročnou tradíciou - ARB, WARN, Old Man Emu, ASFIR, AVM, SAFARI SNORKEL, Predator4x4, WARN, Insa turbo, Intek, Sirio a mnoho iných. 

20 rokov tradícia 2016           
Pridajte sa aj Vy medzi našich spokojných zákazníkov,
ktorí u nás nakupujú značkový tovar s overenou kvalitou za bezkonkurenčne najvýhodnejšie ceny.

 

ARB pevnostný nárazník Sahara Bar na Toyotu Hilux 2015

23
Máj
2016
ARB pevnostný nárazník Sahara Bar na Toyotu Hilux 2015
Viac informácií na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo +421 903 804 173

 

Inflation Case - ARB taška na príslušenstvo k podhusťovaniu a dohusťovaniu pneumatík

16
Máj
2016
Inflation Case - ARB taška na príslušenstvo k podhusťovaniu a dohusťovaniu pneumatík
Viac informácií na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo +421 903 804 173

 

Stránka 1 z 62

Reklamný prúžok

Kto je Online

Máme online 57 hostí 
button-kontakty-cb