Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Súhlasím s používaním cookies. súhlasím

Naša offroadová flotila

 

Chcete darček? máme pre Vás ARB promo AKCIU od C.B.ONE s.r.o.

 


          
AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2016

13.-16.10. 2016

Vystavovateľ: N-motor, s. r. o., Nitra, Úprava: C.B.ONE s.r.o.

Aj tento rok sa môžeme pochváliť na Autosalóne v Nitre! FORD RANGER 2016 kompletná úprava. Auto bolo upravene na objednávku pre zákazníka!

AUTOSHOW - Galéria ...KLIK TU...

 

AUTOSALON 2016 AUTOSALON 2016 AUTOSALON 2016
AUTOSALON 2016 AUTOSALON 2016 AUTOSALON 2016

 


              

Autochladničky s mrazničkou od ARB - TIR, offroad, kemping, cestovanie na dovolenky - žiadny problém

       

EXTREME OFF ROAD festival ČAVOJ 2016

uvod-foto-rum-2016        

 


 

Aj záchranári z Gelnice používajú špičkový stan od značky ARB.

Poslali nám fotografie z Rumunskej expedície!
      

ARB stan ARB stan

Viac o stanoch ARB nájdete ...TU...  a video nájdete ...TU...
              


 

EXPEDÍCIA RUMUNSKO 2016

                    Ako každý rok aj tento rok sa nadšenci off-roadu ako aj sám majiteľ spoločnosti C.B.ONE, s.r.o. pán Balušík stretli a dohodli na „expedícii v RUMUNSKU“. Expedícia začala v Handlovej, kde postupne pribúdali účastníci z okresu Prievidza, Dunajská Streda a z Bratislavy. Zúčastnené vozidlá boli upravené a pripravené na extrém a na nečakané prekvapenia Rumunských hôr! Začalo sa v mestečku ORASTIE kde sme objavili veľa krásnych scenérii a zažili so skvelou partiou nezabudnuteľné dni...
          

                    Všetky naše cesty sme zdolávali vo výške od 1600 m.n.m a miestami až do 2200 m.n.m. Ako sa hovorí, pri off-roade zažijete len to nedostupné a najkrajšie čo príroda má! Fotografie vám ukážu a naladia Vás na atmosféru ktorú sme zažili... Cestou spať sme si spravili výlet cez Transalpinu k „Železným vrátam“ na Dunaji. Srbsko-Rumunské hranice predelené Dunajom človek jednoducho musí zažiť! Fotografie nájdete TU! A môžete sa tešiť na video ktoré čoskoro zverejníme na našom webe!
              

Zúčastnené autá:

  • Toyota FJ CRUISER limited edition
  • Toyota Land Cruiser 120
  • Toyota Land Cruiser 73
  • Nissan Patrol Y61 s motorom Toyota 4.2
  • Nissan Patrol Y61 s motorom Toyota 4.2

 

uvod-foto-rum-2016              


 

KIPPER-MAN-SHOW-2016-foto2

Zúčastnili sme sa na akcii MAN KIPPER SHOW 2016 viac fotografií nájdete tu KLIK


 

 

Vážení zákazníci, chceli by sme Vás pozvať do našej vynovenej prevádzky, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou a prístavbou nových moderne vybavených kancelárii.

                        
Podstatne sa zväčšila predajňa, ktorá disponuje širokým výberom a ukážkou offroad príslušenstva svetových značiek a vysielačiek. Súčasťou je aj profesionálne vybavená montážna dielňa kde poskytneme komplexné služby pre vášho 4x4 miláčika. Účelom bolo zlepšiť naše služby a Váš komfort, chceme aby sa ste sa cítili a odchádzali so spokojnou dušou a splnením snom.     
                     

Prinášame Vám menšiu ukážku formou fotografií, ktoré budeme postupne dopĺňať a zároveň sa tešíme na Vašu návštevu!
                    

Naša predajňa

 

Naša predajňa Naša predajňa

 

Naša predajňa

 

Naša predajňa Naša predajňa

 

NOVINKA - ARB SUMMIT pevnostný nárazník vhodný pre FORD

ARB uzávierky diferenciálu


Všetko pre poľovníkov


Výročná jazda firmy C.B.ONE, s.r.o. - ĎAKUJEME

        
K príležitosti 20. výročia založenia firmy C.B. ONE, s.r.o. v Handlovej jej majiteľ (bývalý rušňovodič) zorganizoval veľkolepú jazdu, po našich prekrásnych slovenských železničných tratiach cez najkrajšie trasy Slovenska od Handlovej až po Slovenský Raj - Dedinky - Mlynky. Vďačí tomu aj svojim bývalým kolegom z PAROSTROJNÉHO SPOLKU Prievidza. Na vlakovú stanicu v Handlovej zvučne a mohutne prišla prekrásna starobylá vlaková súprava s jedálenskym vozňom, v čele s „Bardotkou“, ktorá bola vyzdobená logami C.B.ONE, s.r.o. Na cestujúcich čakal príjemný kolektív reštaurácie PEOPLE Handlová s exotickou all inclusiv ponukou jedál a nápojov. Milým privítaním pre všetkých boli temperamentné a umelecké tóny od talentovaných rómskych muzikantov. Celá "posádka" bola každým i sebemenším semienkom pre rast firmy C.B. ONE, s.r.o., ktorá úspešne napreduje už celých 20 rokov ako na Slovensku tak i mimo neho. Od samého počiatku tejto dvojdňovej akcie pretrvávala úžasná nálada kolegov spojená doslova s úchvatnými prehliadkami našej krásnej rodnej prírody, ktorú si mohli vychutnať aj z pohľadu rušňovodiča. Táto celá akcia bola symbolom sily, kolegiality a súdržnosti celej firmy.

                 

O zvečnenie nezabudnuteľných okamihov celej akcie sa staral profesionál Peter Jaško, ktorý ako uvidíte v tomto videu, bol miestami rýchlejší ako vlak.

 

fotogaleria

fotogaleria

C.B.ONE s.r.o. OFFROAD geocaching

Reklamný prúžok

Offroad a vysielačky | C.B. ONE, s.r.o. - Váš špecialista na terénne autá

Vitajte na stránke našej spoločnosti C.B. ONE, s.r.o.

Dlhé roky plníme aj tie najnáročnejšie túžby a sny milovníkov off – roadu a profesionálov nielen na Slovensku. Už viac ako 20 rokov sme špecializovaná firma zameraná najmä na distribúciu a predaj offroad príslušenstva, špeciálne offroad úpravy. Ešte 5 rokov pred tým sme ako prvá firma na Slovensku začali predávať vysielačky a k nim príslušenstvo. V súčasnosti ponúkame profesionálne odborné poradenstvo. Samozrejmosťou je naše vlastné servisné zázemie ako i vývojové oddelenie.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a partnerstvu priamo s výrobcami, Vám dokážeme garantovať skutočne najvýhodnejšie ceny na trhu pri maximálnej kvalite.
       

Ponúkame len kvalitný a spoľahlivý tovar od overených svetových výrobcov s dlhoročnou tradíciou - ARB, WARN, Old Man Emu, ASFIR, AVM, SAFARI SNORKEL, Predator4x4, WARN, Insa turbo, Intek, Sirio a mnoho iných. 

20 rokov tradícia 2016           
Pridajte sa aj Vy medzi našich spokojných zákazníkov,
ktorí u nás nakupujú značkový tovar s overenou kvalitou za bezkonkurenčne najvýhodnejšie ceny.

 

NOVINKA - ARB Summit Roller Fairlead Cover

29
September
2016

NOVINKA - ARB Summit Roller Fairlead Cover

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo +421 903 804 173

 

NOVINKA - ARB SUMMIT Bull Bar na TOYOTU

23
September
2016

NOVINKA - ARB SUMMIT Bull Bar na TOYOTU

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo +421 903 804 173

 

Stránka 1 z 68

Reklamný prúžok

Kto je Online

Máme online 63 hostí 
button-kontakty-cb
 
Joomla extensions by Siteground Hosting